Informatie over het Coronavirus en de maatregelen in Almere vind je hier.

Shop Lokaal met Click&Collect en Afhaal!

Het zal geen enkele Nederlander ontgaan zijn: de nieuwe coronamaatregelen. Dat betekent dat click & collect en afhalen weer mogelijk zijn.

Via deze centrale plek informeren wij je over het shoppen met coronamaatregelen. In het onderstaande overzicht zie je welke winkels open of gesloten zijn en bij welke click & collect weer mogelijk is. Daarnaast zie je bij welke horeca er weer opgehaald kan worden. Deze pagina zal gedurende de komende dagen constant aangevuld worden.

Naam winkel Open voor publiek Click & Collect/Afhalen Openingstijden Website voor meer info Nummer voor meer info
Abbraccio Italiano Ja Ja - Meer info  -
AKO Nee Ja - Meer info 0881338014
Aldi Supermarkt Ja - - Meer info -
Ally Kiosk Ja Aangepaste tijden Meer Info 0630023051
Alosery Art Gallery Nee Ja - Meer info 0365259792
Amank's Supermarkt Ja - - Meer info -
Amazing Oriental Ja - - Meer info 0367601630
Anju's Mode Nee Ja - Meer info 0365298833
Arie van de Raa Keurslager Ja - - Meer info 0365333890
Bagels & Beans Nee Ja Ma t/m zon | 11:00-16:00 uur Meer info +31365347450
Bakkerij Nazar Ja - - Meer info  0615149446
Barista Café Nee Ja Meer info 036 750 2888
Berk Gida Supermarkt Ja - Meer info 0365305509
Bever Outdoor Nee Ja Meer info 0858885088
Bij Drewes Nee Ja - Meer info 0365303330
Blokker Nee Ja - Meer info 036 5424150
Boekhandel Stumpel Nee Ja Ma | 10:00-17:00
Di - zat | 09:00-17:00
Zon | 12:00 - 17:00
Meer info 0363020130
Bucka Fashion Nee Ja - Meer info  0365344619
Cadeau Chateau Nee Ja Ma t/m vrij | 8:45-17:00 Meer info 0365345330
Coolblue Nee Ja - Meer info -
Costes Nee Ja - Meer info 0365342852
Cream Beauticans Nee Ja 10:00-14:00 uur Meer info 0367607770
Daily Style Nee Ja - Meer info 0206671921
De Bakker & De Vries Ja - - Meer info -
De Pindakaaswinkel Ja - - Meer info -
Dirck III Ja - - Meer info 0365305835
Dirk van de Broek Ja - - Meer info 0883136000
Douglas Nee Ja - Meer info 0365338507
Dubai Jewels Nee Ja Ma t/m zat | 11:00-16:00 Meer info 0365222910
Dunkin Donuts Nee Ja - Meer info 0883778818
Ecco Shoes Nee Ja - Meer info 088 - 0088 272
Ellerman Optiek Ja - - Meer info 0365332016
Etos Ja - - Meer info 0365305096
Eye Wish Opticien Ja - Ma | 10:00-18:00, Di t/m woe | 09:00-18:00 & Zon | 12:00-17:00 Meer info 0365407873
Eyes + More Ja - Ma | 10:00-18:00, Di t/m woe | 09:00-18:00 & Zon | 12:00-17:00 Meer info 0365331273
Fietsenwinkel Van Der Linde Nee Ja - Meer info  036 530 4422
Fightstore036 Nee Ja - Meer info (06) 41 76 33 93
Finish Your Breakfast Nee Ja Ma t/m zon | 10:30-16:00 Meer info 036 303 0233
Fixers Smartphone Reparaties Ja - - Meer info

085 019 3961

Flevo Bakker Ja - - Meer info 0365347300
Footlocker Nee Ja - Meer info 0365304141
Frites Affairs Nee Ja - Meer info -
Game Mania Nee Ja - Meer info 0365346508
Gembira Toko Ja - - Meer info 0365304910
Gents Herenmode Nee Ja - Meer info 0365337509
Gerry Weber Nee Ja - Meer info +31365306934
Groenewoud Ja Ja Bel voor de openingstijden Meer info 0365344028
Guess Nee Ja - Meer info 0365305505
Hafkamp Modeschoenen Nee Ja Ma t/m zat | 10:00-17:00 Meer info 0365333915
Handyman Nee Ja Ma | 11:00:17:00
Di t/m zat | 09:00-17:00
Meer info 0365344139
Hans Anders Ja - - Meer info 0365344996
HEMA Nee Ja - Meer info 0365298898
Het Beeldverhaal Nee Ja - Meer info  0365402672
Hi-Fi Klubben Nee Ja - Meer info 0367370526
Holland & Barrett Ja - - Meer info 0365337282
Home Island Interiors Nee Ja Home Island Interiors is geopend voor afhalen. Per mail, telefoon, whatsapp of DM kan de klant bestellen.Home Island Interiors neemt contact op met de klant om een tijd af. Meer info -
Hunkemoller Nee Ja - Meer info 0365347120
ICI Paris XL Nee Ja 09:00-17:00 Meer info 08002200979
IDA all you can eat Nee Ja - Meer info

0367676764

Indian Grocery Store Ja -   Meer info 0616952007
Intertoys Nee Ja - Meer info -
Jamin Ja - - Meer info 0365303482
Jayshree Cosmetica Ja - - Meer info -
Kaky Nee Ja - Meer info 0650811169
Keurslager Hans Pouw Ja - - Meer info 0365341675
Kimono Nee Ja - Meer info 0365303244
Kippie Almere Ja -

 

Meer info 0362062320
Kruidvat Ja - - Meer info 09005784382
La Chica Nee Ja - Meer info -
Ladonna Nee Ja - Meer info

0365298244

Le Paris Nee Ja - Meer info -
Le Perron Nee Ja Zon & Ma |10:30 - 17:00 & Di t/m zat | 09:30- 17:00 Meer info -
Lekker & Co Nee Ja - Meer info 0365489355
Lifestyle Salon & Spa Nee Ja 12:00-14:00 Meer info 036 533 0433
M.A.C. Cosmetics Nee Ja Ma |12.00-17.00 & Di t/m za: 10.00-17.00 Meer info 0363031347
Malinka Supermarkt Ja - - Meer info 0642744055
Manfield Nee Ja - Meer info 0365298623
Media Markt Nee Ja - Meer info 0365307500
Mediterrane Vis Ja - - Meer info 0365304792
Multi Versshop Ja - - Meer info -
Nelson Schoenen Nee Ja - Meer info 0880088289
Noah's Vleespaleis Ja - - Meer info 0365260955
Nul36 Nee Ja - Meer info  0367370601
Only For Men Nee Ja - Meer info 0367600102
Patiserrie Sousi Ja - - Meer info 0365255762
Phone Spot Nee Ja - Meer info 0640004951
Reality Mode Nee Ja 10:00-17:00 Meer info 0365344802
Rituals Nee Ja - Meer info 0365298772
Rosita's Nee Ja - Meer info 0368412336
Ruan Creatief Nee Ja - Meer info 0365331377
Sacha Nee Ja - Meer info 0365300863
Saffraan Minimarket Ja - - Meer info 0365346606
Schoonenberg Ja - - Meer info 0365302341
Second Aesthetics Nee Ja - Meer info 06-10558296
Siebel Juweliers Nee Ja - Meer info  0886550337
Siempre Nee Ja   Meer info 0365306304
Smart Repair Ja - - Meer 0363030177
Smartphone Winkel Nee Ja - Meer info 0365253438
Specsavers Opticiens Ja - Ma | 9:00-18:00, Di t/m vrij | 9:00-18:00, Zat | 9:00-17:00, Zon 12:00-17:00 Meer info 0365345790
Sport2000 Nee Ja Ma t/m zat | 10:00-17:00, Zon | 12:00-17:00 Meer info 0365344611
Starbucks Nee Ja Ma t/m zat | 09:30 - 17:00 & Zon |12:00 - 17:00 Meer info -
SunXL Nee Ja 08:00-17:00 (op afspraak) Meer info -
Tanger Supermarkt Ja - - Meer info 0365346069
Tante Truus Nee Ja - Meer info 0365330533
The Athlete's Foot Nee Ja Ma t/m zat | 10:00-17:00 Meer info 0362024019
The Jollof palace Nee Ja 10:00-17:00 Meer info 31684806045
The Sting Nee Ja - Meer info -
Tjin's Catering Nee Ja - Meer info 0367504813
ToyChamp Nee Ja - Meer info -
Trekpleister Ja - - Meer info 09008758000
Used Products Nee Ja - Meer info 0368417962
Van Haren Nee Ja - Meer info 0365303116
Villa Chocola Nee Ja Werkdagen 09:00-17:00 Meer info 0365246170
Viscicus Gebr. Koning Ja - - Meer info 0365335252
VVV Nee Ja - Meer info 036 548 5041
WE Fashion Nee Ja - Meer info 0365344062
Wibra Nee Ja - Meer info 0365300664
Wouters Naaimachines Nee Ja - Meer info 020-6624422
Xenos Nee Ja 10:00-17:00 Meer info 036-5304558
Zeeman Textielsupers Nee Ja - Meer info 0880070181

Blijf op de hoogte!

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes in Almere Centrum!

Blijf op de hoogte!

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes in Almere Centrum!