Mag het een onsje meer zijn?
-
De Enkhuizer Notenkraam
De kans is groot dat je De Enkhuizer Notenkraam al kent. Deze gezellige kraam staat namelijk al sinds 2004 elke woensdag en zaterdag op de markt in Almere Centrum.
Je vindt hier niet alleen noten, pinda’s, rozijnen of een lekkere mix daarvan, maar ook zuidvruchten, rijstcrackers, chocola en muesli.
Alles wordt vers bereid, en dat proef je! De noten worden elke dag op de kraam vers gebrand, dus de kans is groot dat je met warme noten naar huis gaat.
Het team van De Enkhuizer staat soms met wel negen mensen op de markt, zo druk kan het worden bij de kraam. Meestal is er één iemand de hele dag bezig met het branden van noten. Elke week wisselen ze van taak, zodat iedereen ook contact heeft met klanten – en dat vinden ze het allerleukst.
Ook het mixen van de muesli’s doen ze helemaal zelf. Iedere dinsdag komt het hele team bij elkaar in een grote loods om te mixen, verpakken en – stiekem – ook een beetje te proeven.
Hun meest populaire product? Dat zijn de zelfgekruide knoflook-pinda’s. Zo lekker gekruid vind je ze nergens anders!
Andere favorieten zijn de Macadamia-mix en de zoute noten.
Wil je eens een nieuwe smaak proberen of zoek je een speciale noot voor bij een gerecht? Vraag dan gerust advies aan het enthousiaste team van De Enkhuizer Notenkraam. Ze helpen je graag verder.